Tasting:
For 2 people: $12.00 per flavor
2 cupcakes of each flavor
Additional people: $12.00 per person ($15.00 per person if more than 3 flavors)
1 cupcake of each flavor per person
Tasting:
For 2 people: $12.00 per flavor
2 cupcakes of each flavor
Additional people: $12.00 per person ($15.00 per person if more than 3 flavors)
1 cupcake of each flavor per person